SEPETİM

Kapat

TÜRKİYE İÇİ 400 TL VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO.

Teslimat & Süreç

Harem, ürünlerini size yollarken en taze deneyimi yaşatmak için siparişinizin onayı ile paketler ve size göndermek için hazırlık yapar. Siparişinizin size mükemmel gelebilmesi için paketleme sürecine büyük önem gösteririz. Olumsuz hava şartlarından etkilenmemesi için siparişinizi poşet dışında, koli, buz kolisi gibi paketlere koyabiliriz.

Ürünlerimiz 'Bozulabilir ürünler' kapsamında olduğu için İADE ve DEĞİŞİM seçeneğimiz yoktur.Bu yüzden siparişinizi teslim alırken durumunu kontrol edip, olumsuz bir durum olma halinde kargo firması elemanına zabıt tutturmak sizin doğal hakkınızdır.

 

       Teslimat Şekli

         Ücret

        Detaylar

İSTANBUL STANDART           TESLİMAT(ORTALAMA 2-3 İŞ GÜNÜ)
KG BAZLI

Cumartesi saat 13:00 sonrası veya Pazar günü verilen siparişler,Pazartesi veya salı günü kargoya teslim edilir. Lütfen Dikkat!  İstanbul Standart (Ortalama 2-3 İş günü) teslimatı  Adalar,  Arnavutköy, Çatalca,  Silivri, Büyükçekmece ve Şile bölgelerinde geçersizdir. Bu bölgelerin teslimatları 4-5 iş günü içinde yapılır.
İSTANBUL HAFTA-İÇİ AYNI GÜN TESLİMAT
 ₺ 40.00
Hafta içi aynı gün saat 14:00'e kadar verilen 10 kg. ve altı siparişler için geçerlidir.
Cuma saat 16:00 sonra, Cumartesi veya Pazar günü verilen siparişler, Pazartesi günü işleme alınır.
         BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ , KATAR,  KUVEYT VE BAHREYN 5-8 GÜNDE GÖNDERİ

KG BAZLI
Cumartesi saat 13:00 sonrası veya Pazar günü verilen siparişler, Pazartesi günü işleme alınır. Resmi tatil günleri ve dönemlerinde verilen siparişler tatil sonrasındaki ilk iş günü işleme alınır. Gönderi yapılan ülkenin gümrüğünde özel olarak yaşanabilecek gecikmeden ve bu gecikmeye bağlı ürün bozulmasından Harem Çikolata sorumlu değildir. 

 

*Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizin değişimi için +90 216 467 0099 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.