Paketleme ve gönderim yöntemlerimiz ürünleriniz size ulaştığında en taze deneyimi yaşayabilmeniz için tasarlandı. Ürünlerimiz atölyeden çıkar çıkmaz, sıcaklığı çikolata saklama koşullarına göre özel olarak ayarlanmış depomuzda, korumalı kutular içerisinde saklanmaktadır. Yolculuk boyunca da korumalı paketlerde yollanan ürünleriniz, ekstra hava şartları yaşanması halinde soğutuculu koli ve poşetler ile size ulaştırılıyor.

Ürünlerimiz 'Bozulabilir ürünler' kapsamında olduğu için İADE ve DEĞİŞİM seçeneğimiz yoktur.Bu yüzden siparişinizi teslim alırken durumunu kontrol edip, olumsuz bir durum olma halinde kargo firması elemanına zabıt tutturmak sizin doğal hakkınızdır.

...

  • İSTANBUL HAFTA İÇİ AYNI GÜN TESLİMAT (ÖĞLEN 11:00'E KADAR)

Hafta içi aynı gün öğlen 11:00'e kadar verilen 15 kg. ve altı siparişler için geçerlidir.  Cuma öğlen 11:00’den sonra, Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler, Pazartesi günü işleme alınır.

Siparişleriniz aynı gün içerisinde saat 12:00 ile 22:00 arasında teslim edillir.

İstanbul hafta içi aynı gün teslimat yapabildiğimiz mahallelerin listesi için tıklayınız.

...

  • İSTANBUL HAFTA İÇİ ERTESİ GÜN TESLİMAT

Hafta içi aynı gün saat 18:00'e kadar verilen 15 kg. ve altı siparişler için geçerlidir. Cumartesi veya Pazar günü verilen siparişler, Pazartesi günü işleme alınır.

İstanbul hafta içi ertesi gün teslimat yapabildiğimiz mahallelerin listesi için tıklayınız.

...

  • TÜRKİYE STANDART TESLİMAT ( 1-3 İŞ GÜNÜ )

Cuma günü saat 14:00 sonrası, Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler, Pazartesi günü işleme alınır.

...

  • BAHREYN, BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ , KATAR,  KUVEYT ( GÖNDERİ SÜRESİ ÖDEME BÖLÜMÜNDE SİPARİŞİN HACMİNE GÖRE HESAPLANACAKTIR.)

Haziran - Ekim ayları arasında, hava şartlarından dolayı gönderim yapılmamaktadır.

    Cumartesi saat 13:00 sonrası veya Pazar günü verilen siparişler, Pazartesi günü işleme alınır. Resmi tatil günleri ve dönemlerinde verilen siparişler tatil sonrasındaki ilk iş günü işleme alınır. (Gönderi yapılan ülkenin gümrüğünde özel olarak yaşanabilecek gecikmeden ve bu gecikmeye bağlı ürün bozulmasından Harem Çikolata sorumlu değildir.)

    ...

    *Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizin değişimi için +90 216 467 0099 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.