12 Haziran itibariyle gelen siparişler, 24 Haziran Pazartesi günü işleme alınacaktır.

Secure Sockets Layer (SSL) Teknolojisi nedir?
haremchocolate.com’da bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için "Secure Sockets Layer" (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. 256 bit SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenerek güvenlik altına alınır; şahsi ve kredi kartı bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesi engellenmiştir. Ana sayfamızda göreceğiniz kilit sembolü, bilgilerinizin SSL sertifikası ile güvence altına alındığının göstergesidir 

“Güvenli alışveriş" ve "kişisel bilgilerin gizliliği" ilkesi ile geliştirilen www.haremchocolate.com altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

Bu sayede, www.haremdelights.com alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda 2048 bit'lik şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilir ve bankanıza bu şekilde gönderilir. Yani kredi kartı numarası ve şifre bilgileriniz yalnızca bilgisayarınız ve bankanız arasında görüntülenebildiğinden, yetkisiz kişilerce izlenemezken, aynı zamanda sistemlerimiz tarafından da depolanmamaktadır.

Dünya üzerinde bu sistemi kullanmak isteyen e-ticaret siteleri, bizim çalışmayı tercih ettiğimiz Shopify gibi bir internet güvenlik firması ile anlaşarak, bu firmanın istediği tüm belge ve standartları sağlayarak aldıkları SSL sertifikasını belgelendirmek zorundadır. Biz de www.haremdelights.com olarak, güvenliğiniz için tüm bu önlemleri almakla işe başladık. www.haremdelights.com üzerinden yapacağınız her alışverişinizde, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir internet güvenlik firmasının standartları içerisinde hareket etmektesiniz.

Kişisel bilgilerin her türlü suiistimale açık bir şekilde taşındığı güvensiz sitelerden korunmak için kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfa adreslerinin http'den https'e dönüştüğünü ayrıca Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sol alt köşesinde kilit; Firefox kullanıyorsanız sağ altta kilit veya anahtar ile mavi çizgiden oluşan ikonların görüntülendiğinden emin olmalısınız.

Güvenli alışverişin adresi www.haremdelights.com deneyimlerinizi ve sorularınızı +90 216 467 00 99 numarasından veya hello@haremchocolate.com e-mail adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler…

 

Aramak istediğiniz ürünü yazınız

Sepetin