2000₺ VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE STANDART KARGO ÜCRETSİZ

Hizmet Kullanım Koşullarına Genel Bakış

İşbu Web Sitesi Harem Chocolate tarafından işletilmektedir. Web Site genelinde, "biz", "bize" ve "bizim" ifadeleri Harem Chocolate'ı ifade eder. Harem Chocolate, işburada belirtilen tüm şartları, koşulları, politikaları ve bildirimleri kabul etmeniz koşulu ile, kullanıcı olarak size, işbu Web Sitesi üzerinde mevcut olan tüm bilgiler, araçlar ve hizmetler dahil olmak üzere işbu web sitesini sunmaktadır.

Web Sitemizi ziyaret ederek ve/veya bizden bir şey satın alarak, "Hizmetlerimize" dahil olursunuz ve işburada atıfta bulunan ve/veya hyperlinke ile mevcut olan bu ek şart ve koşullar ve politikalar dahil olmak üzere, aşağıdaki şart ve koşullar ("Hizmet Kullanım Koşulları", "Koşullar") ile bağlı kalmayı kabul etmektesiniz. İşbu Hizmet Kullanım Koşulları, tarayıcılar, satıcılar, müşteriler, tacirler ve/veya içeriğe katkıda bulunan kullanıcılar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere web sitesinin tüm kullanıcıları için geçerlidir.

Web Sitemize erişmeden veya Web Sitemizi kullanmadan önce işbu Hizmet Kullanım Koşullarını dikkatle okuyunuz. Web sitesinin herhangi bir kısmına erişerek veya bunları kullanarak, işbu Hizmet Kullanım Koşullarına tabi olmayı kabul etmiş olursunuz. İşbu Sözleşmenin tüm hüküm ve koşullarını kabul etmiyorsanız, bu takdirde web sitesine erişemeyebilir veya herhangi bir hizmeti kullanamayabilirsiniz. İşbu Hizmet Kullanım Koşulları bir teklif olarak kabul edilir ise, kabul açıkça işbu Hizmet Kullanım Koşulları ile sınırlıdır.

Mevcut mağazaya eklenen herhangi bir yeni özellik veya araç ayrıca işbu Hizmet Kullanım Koşullarına tabidir. Hizmet Kullanım Koşullarının en güncel versiyonunu işbu sayfadan herhangi bir zamanda inceleyebilirsiniz. Güncelleme ve/veya değişiklikleri Web Sitemizde yayınlayarak işbu Hizmet Kullanım Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya yenileme hakkını saklı tutmaktayız. Değişiklikler için işbu sayfayı periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliğin yayınlanmasından sonra Web Sitemizi kullanmaya veya Web Sitemize erişmeye devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Mağazamız Shopify Inc. üzerinde barındırılmaktadır. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi size satmamızı sağlayan çevrimiçi e-ticaret platformunu bize sağlamaktalar.

BÖLÜM 1 - ÇEVRİMİÇİ MAĞAZA KOŞULLARI

İşbu Hizmet Kullanım Koşullarını kabul ederek, ikamet ettiğiniz ülkede veya ilde en az reşit yaşta olduğunuzu veya ikamet ettiğiniz ülkede veya ilde reşit yaşında olduğunuzu ve bakmakla yükümlü olduğunuz reşit olmayanların bu web siteyi kullanmalarına izin verdiğinize yönelik rızanızı beyan etmektesiniz.

Herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için ürünlerimizi kullanamazsınız veya Hizmetleri kullanımınız sırasında yargı alanınızdaki (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) herhangi bir kanunu ihlal edemezsiniz.

Herhangi bir solucanı veya virüsü veya zarar verici nitelikte herhangi bir kodu aktaramazsınız.

Koşulların herhangi birinin ihlali veya bunlara tecavüzü Hizmetlerinizin derhal feshi ile sonuçlanır.

BÖLÜM 2 - GENEL KOŞULLAR

Biz herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle, herhangi bir kişiye, hizmetimizi sunmama hakkımızı saklı tutarız.

(Kredi kartı bilgisi hariç) içeriğinizin şifresiz olarak aktarılabileceğini ve (a) çeşitli networkler üzerinden aktarılmasını; ve (b) networkleri veya cihazları bağlayan teknik gereklilikleri uygulamak ve bunlara uyum sağlamak için değişiklikleri içerebileceğini kabul etmektesiniz. Kredi Kartı bilgileri, networkler üzerinden aktarılırken her zaman şifrelenir.

Hizmetin herhangi bir bölümünü, Hizmetin kullanımını veya Hizmete veya hizmetin sağlandığı web sitesindeki herhangi bir iletişime erişimi, bizim tarafımızdan açıkça izin verilmedikçe, çoğaltmamayı, yedeklememeyi, kopyalamamayı, satmamayı, yeniden satmamayı veya istismar etmemeyi kabul etmektesiniz.

İşbu Sözleşmede kullanılan başlıklar yalnızca kolaylık sağlamak için eklenmiştir ve işbu Koşulları sınırlamayacak veya diğer bir şekilde bunları etkilemeyecektir.

BÖLÜM 3 - BİLGİNİN DOĞRULUĞU, TAMLIĞI VE GÜNCELLİĞİ

İşbu web sitesinde sunulan bilgilerin doğru, tam ve güncel olmamasından biz sorumlu değiliz. İşbu web sitesindeki materyal yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve asıl, daha doğru, daha tam veya daha güncel bilgi kaynaklarına danışılmadan, karar almak için tek dayanak olarak güvenilmemeli veya kullanılmamalıdır. Bu web sitesinde sunulan materyale güvenmek tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

Bu Web Sitesi belirli tarihi bilgileri içerebilir. Tarihi bilgi, mutlaka güncel değildir ve yalnızca atfınız için sağlanmıştır. İşbu web sitesindeki içerikleri herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutmaktayız ancak Web Sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Web Sitemizdeki değişiklikleri izlemenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul etmektesiniz.

BÖLÜM 4 - HİZMETLERDE VE ÜCRETLERDE DEĞİŞİKLİKLER

Ürünlerimizin ücretleri herhangi bir bildirime tabi olmaksızın değiştirilebilir.

Hizmeti (veya bunun herhangi bir kısmını veya içeriğini), herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değiştirme veya devam ettirmeme hakkını saklı tutmaktayız.

Hizmetin herhangi bir değişikliği, ücret değişikliği, askıya alınması veya devam etmemesi sebebiyle size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı yükümlü olmayacağız.

BÖLÜM 5 - ÜRÜNLER VEYA HİZMETLER (eğer var ise)

Belirli ürünler veya hizmetler, Web Sitesi aracılığı ile yalnızca çevrimiçi olarak sunulabilir. Bu ürünler veya hizmetler sınırlı miktarda olabilir ve yalnız İade Politikamıza göre iadeye veya değişime tabidir.

Mağazada mevcut olan ürünlerimizin renkleri ve görüntülerini mümkün olduğunca en doğru bir şekilde sergilemek için her türlü çabayı gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir renkteki görüntüsünün doğru olacağını garanti edemeyiz.

Ürünlerimizin veya Hizmetlerimizin satışını herhangi bir kişi, coğrafi bölge veya yargı alanı ile sınırlama hakkını saklı tutmaktayız ancak bununla yükümlü değiliz. Bu hakkı vaka bazında kullanabiliriz. Sunduğumuz herhangi bir ürünün veya hizmetin miktarını sınırlama hakkını saklı tutmaktayız. Ürünlerin tüm açıklamaları veya ürün fiyatlandırmaları, herhangi bir bildirime gerek olmaksızın, herhangi bir zamanda, tamamen bizim takdirimize bağlı olarak değişikliğe tabidir. Herhangi bir ürünü herhangi bir zamanda devam ettirmeme hakkını saklı tutmaktayız. İşbu web sitesinde herhangi bir ürün veya hizmet için yapılan herhangi bir teklif, yasaklandığı durumlarda, geçersizdir.

Satın aldığınız veya elde ettiğiniz herhangi bir ürünün, hizmetin, bilginin veya diğer materyallerin kalitesinin beklentilerinizi karşılayacağını veya Hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini tekeffül etmemekteyiz.

BÖLÜM 6 - FATURALAMA VE HESAP BİLGİLERİNİN DOĞRULUĞU

Bize verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkını saklı tutmaktayız. Kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları, yalnızca kendi takdir hakkımıza bağlı olarak, sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı, aynı kredi kartı ve/veya aynı faturalama ve/veya teslimat adresini kullanan siparişler tarafından veya kapsamında verilen siparişleri kapsayabilir. Bir siparişte değişiklik yapar veya siparişi iptal eder isek, siparişin verildiği sırada sağlanan e-posta ve/veya faturalama adresi / telefon numarası ile irtibata geçerek sizi bilgilendirebiliriz. Tamamen bizim anlayışımıza göre, tacirler, bayiler veya distribütörler tarafından verilmiş gibi gözüken siparişleri sınırlama veya yasaklama hakkını saklı tutmaktayız.

Mağazamızdan yapılmış olan tüm satın alışlar için güncel, tam ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini sağlamayı kabul etmektesiniz. İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve size gerektiğinde ulaşabilmemiz için hesabınız ve e-posta adresiniz ve kredi kartı numaralarınız ve son kullanım tarihleri dahil olmak üzere diğer bilgilerinizi derhal güncellemeyi kabul etmektesiniz.

Daha fazla bilgi için, lütfen İade Politikamızı inceleyiniz.

BÖLÜM 7 - OPSİYONEL ARAÇLAR

İzlemediğimiz veya herhangi bir kontrole veya girdiye sahip olmadığımız üçüncü taraf araçlara erişiminizi sağlayabiliriz.

Herhangi bir tekeffül, beyan ve koşul veya onay olmaksızın, bu araçlara "olduğu gibi" ve "mümkün olduğu gibi" erişim sağladığımızı beyan ve kabul etmektesiniz. Opsiyonel üçüncü-taraf araçlarını kullanımınızdan veya buna ilişkin doğan herhangi bir yükümlülüğümüz olmayacaktır.

Web Site aracılığı ile sunulan opsiyonel araçların sizin tarafınızdan herhangi bir şekilde kullanımı tamamen sizin sorumluluğunuzda ve takdirinizdedir ve ilgili üçüncü-taraf sağlayıcısı (sağlayıcıları) tarafından sağlanan araçların koşulları hakkında bilgi sahibi olmaktan ve bunları onayladığınızdan emin olmalısınız.

Ayrıca, gelecekte, (yeni araçlar ve kaynakların sunumu dahil olmak üzere) Web Sitesi aracılığı ile yeni hizmetler ve/veya özellikler de sunabiliriz. Bu yeni özellikler ve/veya hizmetler de işbu Hizmet Kullanım Koşullarına tabi olacaktır.

BÖLÜM 8 - ÜÇÜNCÜ-TARAF LİNKLERİ

Hizmetlerimiz aracılığı ile sunulan belirli içerikler, ürünler ve hizmetler üçüncü taraflardan alınan materyalleri kapsayabilir.

İşbu web sitesindeki üçüncü-taraf linkler, bizimle ilişiği olmayan üçüncü taraf web sitelerine sizi yönlendirebilir. İçeriği veya doğruluğu incelemekten veya değerlendirmekten sorumlu değiliz ve herhangi bir üçüncü taraf materyali veya Web Sitesi veya üçüncü tarafların diğer materyalleri, ürünleri ve hizmetlerinden ötürü herhangi bir yükümlük veya sorumluluk tekeffül etmiyoruz ve bunlardan yükümlü veya sorumlu olmayacağız.

Malların, hizmetlerin, kaynakların, içeriğin satın alımına veya kullanımına veya herhangi bir üçüncü taraf web sitesi ile bağlantılı olarak yapılmış herhangi bir işleme ilişkin herhangi bir zarar veya hasardan ötürü yükümlü değiliz. Üçüncü taraf politikalarını ve uygulamalarını dikkatlice inceleyiniz ve herhangi bir işleme girmeden önce bunları anladığınızdan emin olunuz. Üçüncü taraf ürünlerine ilişkin şikâyetler, iddialar, endişeler veya sorular üçüncü tarafa yönlendirilmelidir.

BÖLÜM 9 - KULLANICI YORUMLARI, GERİ BİLDİRİMLERİ VE DİĞER GÖNDERİLER

Talebimiz üzerine, belirli gönderiler (örneğin yarışma girişleri) gönderir veya bizim talebimiz olmaksızın ister çevrim içi, isterse e-posta ile, posta ile veya diğer bir şekilde yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar veya diğer materyalleri gönderir iseniz (topluca "yorumlar"), bize ilettiğiniz herhangi bir yorumu herhangi bir zamanda, kısıtlama olmaksızın, düzeltebileceğimizi, kopyalayabileceğimizi, yayınlayabileceğimizi, dağıtabileceğimizi, tercüme edebileceğimizi veya başka bir ortamda diğer bir şekilde kullanabileceğimizi kabul etmektesiniz. (1) Herhangi bir yorumu gizli tutmakla; (2) herhangi bir yorum için tazminat ödemekle; (3) herhangi bir yoruma yanıt vermekle yükümlü değiliz veya olmayacağız.

Yasa dışı, saldırgan, tehditkâr, aşağılayıcı, onur kırıcı, pornografik, müstehcen veya sakıncalı olduğunu veya herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya işbu Hizmet Kullanım Koşullarını ihlal ettiğini, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, tespit ettiğimiz içeriği izleyebilir, düzeltebilir veya kaldırabiliriz, ancak bununla yükümlü değiliz.

Yorumlarınızın, telif hakkı, marka, gizlilik, kişilik veya diğer şahsi veya mülkiyet hakkı dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın herhangi bir hakkını ihlal etmeyeceğini kabul etmektesiniz. Ayrıca, yorumlarınızın aşağılayıcı veya diğer bir şekilde yasa dışı, tacizkar veya müstehcen materyal içermeyeceğini veya herhangi bir bilgisayar virüsü veya Hizmeti veya diğer ilgili web sitesinin işletimini herhangi bir şekilde etkileyebilecek kötü amaçlı yazılım içermeyeceğini kabul etmektesiniz. Sahte e-posta adresi kullanamaz, kendinizden başka herhangi bir kişi gibi davranamaz veya herhangi bir yorumun menşei konusunda bizi veya üçüncü tarafları yanıltamazsınız. Yaptığınız tüm yorumlardan ve bunların doğruluğundan tamamen siz sorumlusunuz. Sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın yayınladığı herhangi bir yorumdan ötürü herhangi bir sorumluluk yüklenmemekte ve kabul etmemekteyiz.

BÖLÜM 10 - KİŞİSEL BİLGİLER

Mağaza aracılığı ile paylaştığınız kişisel bilgiler Gizlilik Politikamıza tabidir.

BÖLÜM 11 - HATALAR, YANLIŞLIKLAR VE EKSİKLİKLER:

Bazen, Web Sitemizde veya Hizmetlerde, ürün tanımları, fiyatlama, tanıtımlar, teklifler, ürün nakliyat ücretleri, nakliye süresi ve mevcudiyeti hakkında olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Hizmette veya herhangi bir ilgili web sitesinde yer alan bilginin yanlış olması halinde, herhangi bir zamanda, önceden bildirimde bulunmaksızın (siparişinizi sunduktan sonra dahil olmak üzere) herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya eksikliği düzeltme hakkını ve bilgiyi değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutmaktayız.

Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki bilgiyi, fiyatlama bilgileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, güncelleme, tadil etme veya açıklama yükümlülüğünü, yasanın gerektirdiği durumlar hariç olmak üzere, taahhüt etmemekteyiz. Hizmette veya herhangi bir ilgili web sitesine uygulanan belirli bir güncelleme veya yenileme tarihi, Hizmette veya herhangi bir ilgili web sitesinde yer alan tüm bilgilerin değiştirildiği veya güncellendiği anlamına gelmemektedir.

BÖLÜM 12 - YASAK KULLANIMLAR

Hizmet Kullanım Koşullarında belirtilen diğer yasaklara ek olarak, web sitesini veya içeriğini aşağıdaki durumlarda kullanmanız yasaktır: (a) herhangi bir yasa dışı amaç için; (b) başkalarını herhangi bir yasa dışı eylemde bulunmak veya buna katılmak için teşvik etmek üzere; (c) uluslararası, federal, il veya devlet yönetmeliklerini, kurallarını, yasalarını veya yerel düzenlemeleri ihlal etmek için; (d) bizim veya başkalarının fikri mülkiyet haklarına tecavüz etmek veya bunları ihlal etmek için; (e) taciz etmek, suistimal etmek, hakaret etmek, zarar vermek, kötülemek, iftira atmak, itibarını sarsmak, korkutmak veya cinsiyete, cinsel yönelime, dine, etnik kökene, ırka, yaşa, ulusal kökene veya sakatlığa dayalı ayrımcılık yapmak için; (f) yanlış veya yanıltıcı bilgi sunmak için; (g) Hizmetin veya herhangi bir ilgili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya internetin işlevselliğini veya işletimini etkileyecek şekilde kullanılacak veya kullanılabilen virüsleri veya herhangi bir diğer kötü niyetli kodları yüklemek veya aktarmak için; (h) başkalarının şahsi bilgilerini toplamak veya izlemek için; (i) spam yapmak, şifre çalmak, web sitesi trafiğinin başka bir yasa dışı web sitesine yönlendirmek, bahane bağlamı (pretext), arama motoru kullanmak (spider, crawl) veya veri kazıma (scrape) için; (j) herhangi bir müstehcen veya ahlak dışı amaç için; veya (k) Hizmetin veya herhangi bir ilgili web sitesinin, diğer web sitelerinin veya internetin güvenlik özelliklerine müdahale etmek veya bunları aşmak için. Yasak kullanımlardan herhangi birini ihlal ettiğiniz için Hizmeti veya herhangi bir ilgili web sitesini kullanımınızı feshetme hakkını saklı tutmaktayız.

BÖLÜM 13 - TEKEFFÜL REDDİ; SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

Hizmetimizi kullanımınızın kesintisiz, zamanında, güvenli veya hatasız olacağını garanti etmiyor, beyan etmiyor veya tekeffül etmiyoruz. Hizmetin kullanımından elde edilecek sonuçların doğru veya güvenilir olacağını tekeffül etmiyoruz. Size bildirimde bulunmaksızın, hizmeti süresiz olarak zaman zaman kaldırabileceğimizi veya hizmeti herhangi bir zamanda iptal edebileceğimizi kabul etmektesiniz.

Hizmeti kullanımınız veya kullanamamanızın tamamen sizin riskiniz olduğunu açıkça kabul etmektesiniz. Hizmet ve hizmet aracılığı ile size teslim edilen tüm ürünler ve hizmetler sizin kullanımınız için (bizim tarafımızdan açıkça belirtilmedikçe) "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu gibi", ticarete elverişlilik, ticari kalite, belirli bir amaca uygunluk, dayanıklılık, unvan veya ihlal etmeme hakkındaki tüm zımni tekeffüller veya koşullar dahil olmak üzere, açık veya zımni, her türlü beyan, tekeffül veya koşul olmaksızın, sunulmaktadır.

Harem Chocolate, yöneticilerimiz, görevlilerimiz, işçilerimiz, iştiraklerimiz, acentelerimiz, yüklenicilerimiz, stajyerlerimiz, tedarikçilerimiz, hizmet sağlayıcılarımız veya lisans verenlerimiz, hizmetlerin herhangi birini veya hizmeti kullanarak temin edilen herhangi bir ürünü kullanımından doğan, sözleşmeye, haksız fiile (ihmal dahil olmak üzere), kusursuz sorumluluğa veya diğerlerine dayalı olsun, kar kaybı, hasılat kaybı, kazanç kaybı, veri kabı, değiştirme maliyetleri veya benzeri herhangi bir zarar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir yaralanmadan, kayıptan, iddiadan veya doğrudan, dolaylı, arızi, cezai, özel veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlardan veya herhangi bir içerikteki herhangi bir hata veya eksiklik dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hizmeti veya herhangi bir ürünü kullanımınız ile herhangi bir şekilde bağlantılı herhangi bir diğer iddiadan veya paylaşılmış, aktarılmış veya hizmet aracılığı ile diğer bir şekilde sunulmuş olan hizmetin veya herhangi bir içeriğin (veya ürünün) kullanılması sonucunda, olasılıkları bildirilmiş olsa bile, doğan her türlü zarar veya kayıptan hiçbir durumda sorumlu tutulamaz. Bazı devletlerde veya yargı alanlarında, sonuç olarak ortaya çıkan zararlardan veya arızi zararlardan ötürü yükümlülüğün hariç tutulmasına veya sınırlanmasına izin vermediği için, bu devletlerde veya yargı alanlarında, yükümlülüğümüz yasa tarafından izin verildiği azami ölçü ile sınırlı tutulacaktır.

BÖLÜM 14 - TAZMİNAT

Harem Chocolate'i ve ana şirketimizi, bağlı şirketlerimizi, iştiraklerimizi, ortaklarımızı, görevlilerimizi, yöneticilerimizi, acentelerimizi, yüklenicilerimizi, lisans verenlerimizi, hizmet sağlayıcılarımızı, alt yüklenicilerimiz, tedarikçilerimizi, stajyerlerimizi ve işçilerimizi, işbu Hizmet Kullanım Koşullarını veya bunların atıf yoluyla dahil olduğu belgeleri ihlal etmeniz veya herhangi bir yasayı veya üçüncü taraf haklarını ihlal etmeniz sebebiyle veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir üçüncü tarafça yapılan, makul avukatlık ücretleri dahil olmak üzere, herhangi bir iddia veya talepten ötürü tazmin etmeyi, savunmayı ve bunlardan ari tutmayı kabul etmektesiniz.

BÖLÜM 15 - BÖLÜNEBİLİRLİK

İşbu Hizmet Kullanım Koşullarının herhangi birinin, yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğunun tespit edilmesi halinde, bu hüküm buna rağmen geçerli yasa tarafından izin verildiği en geniş ölçüde uygulanacaktır ve uygulanamaz olan kısım, işbu Hizmet Kullanım Koşullarından ayrılmış olarak kabul edilecektir, bu tespit geri kalan hükümlerin herhangi birinin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

BÖLÜM 16 - FESİH

Tarafların fesih öncesinde doğan borçları ve yükümlülükleri, işbu Sözleşmenin feshinden sonra da tüm amaçlar için yürürlükte kalacaktır.

İşbu Hizmet Kullanım Koşulları, bizim veya sizin tarafınızdan feshedilene kadar ve feshedilmedikçe yürürlükte kalacaktır. İşbu Hizmet Kullanım Koşullarını, Hizmetlerimizi kullanmak istemediğinizi veya Web Sitemizi kullanmayı bıraktığınızda bize bildirerek herhangi bir zamanda feshedebilirsiniz.

Yalnızca kendi takdirimize göre, işbu Hizmet Kullanım Koşullarının herhangi bir şart veya hükmüne uyum sağlamaz iseniz veya bundan şüphe eder isek, biz de herhangi bir bildirim yapılmaksızın işbu Sözleşmeyi herhangi bir zamanda feshedebiliriz ve fesih tarihi dahil olmak üzere fesih tarihine kadar vadesi gelmiş tüm meblağlar için siz sorumlu kalacaksınız; ve/veya buna göre, Hizmetlerimize (veya bunun herhangi bir kısmına) erişiminizi reddedebiliriz.

BÖLÜM 17 - SÖZLEŞMENİN BÜTÜNLÜĞÜ

İşbu Hizmet Kullanım Koşullarının herhangi bir hakkını veya hükmünü kullanmamamız ya da uygulamamamız, söz konusu hak veya hükümden feragat edildiği anlamına gelmez.

İşbu Hizmet Kullanım Koşulları ve işbu web sitesinde tarafımızdan veya Hizmete ilişkin olarak yayınlanan herhangi bir politika veya işletim kuralları sizin ve bizim aramızdaki sözleşmenin ve anlaşmanın bütününü teşkil eder ve bunlar, yazılı veya sözlü olsun, sizin ve bizim aramızda (Hizmet Kullanım Koşullarının önceki versiyonları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) önceden veya eşzamanlı yapılmış sözleşmelerin, iletişimlerin ve tekliflerin yerine geçerek, Hizmeti kullanımınızı düzenlemektedir.

İşbu Hizmet Kullanım Koşullarını yorumlanmasında herhangi bir muğlaklık olması halinde, işbu Hizmet Kullanım Koşullarını düzenleyen tarafın aleyhine yorumlanmayacaktır.

BÖLÜM 18 - GEÇERLİ KANUN

Size vasıtası ile Hizmet verdiğimiz işbu Hizmet Kullanım Koşulları ve tüm ayrı sözleşmeler K.Bakkalköy Yenidoğan Cad. Hazar sok. Harem Plaza No:11 Ataşehir, İstanbul, Türkiye kanunlarına tabiidir ve bunlara göre yorumlanacaktır.

BÖLÜM 19 - HİZMET KOŞULLARINDA DEĞİŞİKLİK

Hizmet Kullanım Koşullarının en güncel versiyonunu işbu sayfadan herhangi bir zamanda inceleyebilirsiniz.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, güncelleme ve/veya değişiklikleri Web Sitemizde yayınlayarak işbu Hizmet Kullanım Koşullarının herhangi bir bölümünü güncelleme, değiştirme veya yenileme hakkını saklı tutmaktayız. Değişiklikler için Web Sitemizi periyodik olarak kontrol etmek sizin sorumluğunuzdadır. İşbu Hizmet Kullanım Koşullarında herhangi bir değişikliğin yayınlanmasından sonra Web Sitemizi veya Hizmeti kullanmaya veya Web Sitemize veya Hizmete erişmeye devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

BÖLÜM 20 - İLETİŞİM BİLGİSİ

Hizmet Kullanım Koşulları hakkındaki sorular hello@haremchocolate.com adresinden bize gönderilebilir.

Aramak istediğiniz ürünü yazınız

Sepetin