2000₺ VE ÜZERİ SİPARİŞLERİNİZDE STANDART KARGO ÜCRETSİZ

Evde Keyifli Bir Yılbaşı Gecesi İçin Öneriler

Evde Keyifli Bir Yılbaşı Gecesi İçin Öneriler

EVDE KEYİFLİ BİR YILBAŞI GECESİ İÇİN ÖNERİLER

Kendimize ve sevdiklerimize dair hayallerimizin daha ulaşılabilir olduğu, başarı basamaklarını tırmanırken tempomuzun artacağına inandığımız ve kendimize güvenimizin tazelendiği özel günleri hepimiz dört gözle bekleriz.

En büyük motivasyonumuz; sevdiklerimizle telaşlı sevgi alışverişleri, hatırlayınca gülümsetecek anılar ve teması mutluluk olan sofralar için, yılbaşı akşamları sahne ışıkları yanmaya başlar.  Bu sahneyi her şeyiyle tamamlayabilmeniz için sizlere birkaç öneri hazırladık.

Yılbaşı Gecesi Evinizde Yapabileceğiniz Keyifli Öneriler

Evinizi yeni yıl ruhuyla donatın

Yılbaşı denince akla ilk gelen yılbaşı ağacıyla dokunuşlarınıza başlayabilirsiniz. Ağacınızın renkli ışıkları ve içinizdeki heyecana eşlik eden rengarenk süsleri, misafirlerinizi de gecenin enerjisine kolayca hazırlayacaktır.

Yemek masanızı yılbaşı temalı dokunuşlar ile süslemek, yılbaşına özel ikramlar ile zenginleştirmek de gecenize renk katan, eğlenceli detaylar olabilir.

Sevdikleriniz için yılbaşı hediyelerini unutmayın

Tüm gece vermek için sabırsızlanacağınız hediyelerinizi ister ağacınızın altına bir not ile bırakabilir isterseniz kendilerine ummadıkları bir anda sürpriz yaparak verebilirsiniz.

Sevdiklerinize hala bir yılbaşı hediyesi alamadıysanız, Harem Chocolate’ın yılbaşı koleksiyonu ile sevdiklerinizin mutluluğunu ikiye katlayabilirsiniz. Harem Chocolate’ın yeni yıla özel hazırladığı yılbaşı seti, yılbaşı kovası ve yılbaşı çantası farklı lezzet alternatifleri ve şık tasarımları sevdiklerinizi ve sizi büyülemeye hazır.

Neşeli sohbetlerinize eşlik edecek yılbaşı menünüzü erkenden hazırlayın

Menünüzü mümkünse birkaç gün önceden hazırlayın ve sevdiklerinizi ağırlama telaşınız başlamadan önce yılbaşı sofranızda planladığınız her şeyin tam olduğunu kontrol edin.

Ve gece boyunca enerjinizi korumak adına hafif yiyecekler tercih etmeyi unutmayın.

Sofralarınıza, Harem Chocolate’ın celebrity kutularıyla zarif bir dokunuş yapabilir, gecenin sonunda sevdiklerinize belki de daha önce hiç deneyimlemedikleri, Harem Chocolate’ın yepyeni lezzeti ‘’İçilebilir Çikolata’’lardan ikram ederek onlara bir başka sürpriz yapabilirsiniz.

Kutu oyunları ve yılbaşı geleneği tombalayı unutmayın

Yılbaşı yemeği ve yılbaşı hediyelerinin ardından, sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli zamanlarınıza kutu oyunları ile renk katabilirsiniz. Monopoly, Uno, Scrabble ve Tabu, gecenin heyecanını yükseltirken zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacağınız, keyifli seçenekler olabilir.

Yılbaşının vazgeçilmez geleneği tombala ile de yeni yıl ruhunu ve heyecanını yaşarken, gecenize biraz nostalji de ekleyebilirsiniz. 7’den 70’e herkesin severek, keyifle oynadığı bu oyunda bingo yapan ilk kişiyi minik bir hediyeyle ödüllendirmek de renkli bir fikir olabilir.

Sevdiklerinizle oyun oynarken, eğlenceli anlarınıza eşlik edecek müzik listenizi de önceden hazırlamayı unutmayın.

Anılarınıza yeni yılbaşı fotoğrafları ekleyin

Gecenin heyecanı ve anın keyfi içerisinde kaybolmadan önce, sevdiklerinizle bir hatıra fotoğrafı çekmeyi unutmayın.

Baktığınızda gülümsetecek, yılbaşı gecenizi renklendirecek eğlenceli kareler yakalayabilir, güzel geçen yılbaşı akşamınızı senelerce yaşatabilirsiniz.

Yeni yılın kendinizi iyileştirmek için size verdiği cesaret ve sevdiklerinizle olan mutlu anılarınıza eklediğiniz yenileriyle hepinize ışık olması, kendinize daha da yaklaşabildiğiniz, umutlarınızı tazelediğiniz bir yıl olması dileğimizle…

Herkese mutlu seneler!

 

 

Aramak istediğiniz ürünü yazınız

Sepetin